Протягом 10 – 14 січня 2022 року з педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти Бочечківської сільської та Дубов’язівської селищної рад працівниками КУ «Бочечківський ЦПР ПП» проведено online-анкетування (Google форма) «Самодіагностика педагогів щодо набутих компетентностей відповідно до Професійного стандарту».
Анкетування проводилося анонімно та на добровільних засадах.
В опитуванні взяли участь 63 педагоги. Найактивнішими учасниками анкетування стали учителі Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Бочечківської сільської ради та Дубов’язівського ліцею Дубов’язівської селищної ради.
За результатами анкетування проведено аналіз, на основі якого сформовані завдання та заходи щодо подальшої співпраці.
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-2.png)
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/3-2.png)