![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-2.png)
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/1.png)
Фахівцями комунальної установи “Бочечківський ЦПР ПП” 10 лютого 2022 року проведено інформаційну нараду “Сертифікація педагогічних працівників 2022: етапи, терміни, алгоритм дій” для педагогічних працівників закладів освіти Бочечківської сільської та Дубов’язівської селищної рад. Під час онлайн-зустрічі розглянуто питання щодо етапів та термінів проведення сертифікації. Практичним досвідом та рекомендаціями з учасниками заходу поділилися учасники сертифікації 2019, експерти із вивчення педагогічного досвіду учасників сертифікації Шерудило Марина Павлівна, учитель початкових класів Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та педагоги Гружчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Дубов’язівської селищної ради Ткач Ірина Володимирівна і Галайко Надія Валентинівна.