![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-3.png)
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/1-1.jpg)
27.05.2022 року в режимі відеоконференції Мееt, з метою інформування та консультування вчителів закладів освіти Бочечківської сільської ради та Дубов’язівської селищної ради, проведено онлайн-консультування «Розвиток цифрової компетентності, як необхідна умова підвищення кваліфікації педагогічних працівників». Організатором заходу були працівники КУ «Бочечківський ЦПР ПП» Бочечківської сільської ради.
У ході онлайн зустрічі було висвітлено питання щодо змісту та основних завдань Типової програми з розвитку цифрової компетентності, обговорено особливості національного тесту на цифрову грамотність «Цифрограм для вчителів», який розміщений на порталі «Дія. Цифрова освіта».