Працівниками КУ «Бочечківський ЦПР ПП» проведено онлайн-зустріч з педагогічними працівниками ЗЗСО Бочечківської сільської ради та Дубов’язівської селищної ради. Під час зустрічі присутні обговорили актуальні питання щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класу. Досвід роботи у пілотному класі із зазначеного питання присутнім презентував Білясник Михайло Дмитрович, учитель-методист української мови й літератури Шостинської гімназії Шостинської міської ради, голова МО учителів української мови й літератури Шостинської територіальної громади, співавтор підручника «Українська мова. 5 клас» (автори: О.Семеног, Т.Дятленко, М.Білясник, В.Волницька). Учасники зустрічі обмінялися думками та окреслили завдання на перспективу.
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/2.jpg)
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1.jpg)