Фахівцями комунальної установи “Бочечківський ЦПР ПП” 20 лютого 2023 року проведено інформаційну нараду “Сертифікація педагогічних працівників 2023: етапи, терміни, алгоритм дій” для педагогічних працівників закладів освіти Бочечківської сільської та Дубов’язівської селищної рад.
Під час онлайн-зустрічі розглянуто питання щодо етапів та термінів проведення сертифікації. Практичним досвідом та рекомендаціями з учасниками заходу поділилися Світлана Борисенко та Людмила Нештенко, учителі початкових класів Дубов’язівського ліцею, які успішно склали сертифікацію 2022.
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-1.png)
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-1-1024x653.png)