В останній день літа педагоги Бочечківської сільської ради обговорили алгоритм дій та вектор руху освітян у 2023 – 2024 навчальному році під час традиційного серпневого педагогічного зібрання, яке відбулося у змішаному форматі.
Віктор БОРОШНЄВ (голова Бочечківської сільської ради) та Світлана СТЕПАНЕНКО (начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради) особисто привітали педагогів з початком навчального року, висловили вдячність педагогічній спільноті за самовіддану працю у складний час для нашої країни. «Наше спільне завдання – забезпечити дітям рівний доступ до якісної, безпечної освіти!» – зауважив голова сільської ради.
Людмила ОЧКУРОВА (директор КУ «Бочечківський ЦПР ПП») виступила із доповіддю «Організований початок навчального року: виклики і пошук рішень» та оголосила подяки педагогічним працівникам за професійні досягнення, пов’язані з реалізацією державної політики у сфері освіти та науки.
Комунікація завершилася побажанням успішного і мирного навчального року.
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-1024x502.png)
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-1024x500.png)
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-1024x742.jpg)
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-1024x768.jpg)