КУ «Бочечківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» 28 березня 2024 року провів зустріч з педагогічним колективом Бочечківського ЗЗСО в рамках обласного проєкту «Завжди поруч».
Педагоги вчились якісно дбати про себе, свій емоційний та психологічний стан, з мінімальними втратами для нервової системи справлятися з наслідками жахливих подій навколо. Обговорили базові речі на кожен день, які дозволяють підтримувати себе, відволікатись, мобілізуватись та бачити кращі альтернативи, а не занурюватись в непродуктивний процес.
Турбуємось про себе, своє життя та ментальне здоров’я, допомагаємо іншим і віримо в Перемогу!
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/434209480_1064785861284998_5630167682773671515_n-576x1024.jpg)
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/434296427_386633047513358_7575863128153308429_n-1024x576.jpg)
![](https://bcprpp.osvita-bochechki.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/434686758_787376143302123_3951380729563124397_n-576x1024.jpg)